Na nadchodzącą sobotę, zakon franciszkański z Wielunia serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na organizowany corocznie jarmark. Rozpoczęcie tego wydarzenia jest planowane na godzinę 13:00.

Odwiedzający będą mogli skorzystać z różnorodnej oferty prezentowanej przez ponad 20 wystawców. Będą między innymi stoiska z produktami rękodzielniczymi oraz kiermasz gastronomiczny. Stoisko franciszkanów zapewni możliwość skosztowania pierogów franciszkańskich oraz powideł śliwkowych, które cieszą się dużym uznaniem wśród gości.

W tym roku, po raz pierwszy, stoisko gminy Wieluń będzie oferować darmowe konsultacje kardiologiczne. Również atrakcje artystyczne nie ominą tego wydarzenia. O godzinie 15:00 na scenie zaprezentuje się zespół POKORNI, a o godzinie 17:00 wystąpi duet GGDuO, w skład którego wchodzą Gabi i Wojciech Gąsior. Wieczór zakończy msza święta dziękczynna o godzinie 18:30.

Organizatorem jarmarku jest klasztor ojców franciszkanów. Wydarzenie jest wspierane przez gminę Wieluń, Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu oraz Wieluński Dom Kultury.