Kilkanaście ciekawych filmów oraz spektakl będzie można obejrzeć w najbliższym tygodniu w wieluńskim kino-teatrze Syrena. Jak wygląda dokładny repertuar?

Filmy w kinie będą wyświetlane w dwóch salach. W tej dużej będzie można obejrzeć m.in. przygodową animację  „Luca” w wersji z dubbingiem ukraińskim, która będzie wyświetlana 21, 22, 24 i 25 maja. Kolejnymi filmami dla dzieci będzie „Yakari i wielka podróż” ( 21, 22, 24, 25 i 26 maja) oraz „Psi patrol” (21 i 22 maja). 

Na dorosłych czeka hiszpański dramat-komedia „Boscy”, który będzie można obejrzeć codziennie do czwartku, z wyjątkiem poniedziałku. To samo tyczy się dramatu “Wiking”. Natomias komediodramat „F_cking Bornholm” będzie dostępny tylko 26 maja. 

Dramat „Wiking” będzie można również obejrzeć w sali kameralnej, a poza nim pojawią się tam „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, czyli pełen przygód film fantasy w wersji 3d (tylko weekend), dla najmłodszych „Felix i ukryty skarb” (codziennie z wyjątkiem wtorku 24 maja), „Gdzie jest Anne Frank” – wojenna animacja do obejrzenia codziennie, „Mała mama” (codziennie z wyjątkiem wtorku 24 maja), horror „X” )codziennie oprócz poniedziałków) oraz musicalowy dramat „West side story”, dostępny tylko we wtorek o 19.30. Dodatkowo 23 maja na deskach kino-teatru zagości spektakl „Miłosna pułapka” w konwencji komedii romantycznej.