W Wieluniu odbyły się zmagania trzynastu drużyn podczas Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Masters. Zarówno w konkurencji kobiecej, jak i tej męskiej dominowały ekipy, które po raz pierwszy zagościły na kortach hali WOSiR-u. Pierwsze miejsca zajęła Wilanowia Warszawa Masters w grupie kobiet oraz Old Ostrovia wśród mężczyzn.

Tak jak w poprzednich latach, organizatorzy mieli do dyspozycji wiele chętnych drużyn, które pragnęły uczestniczyć w turnieju piłki ręcznej. Niestety, ograniczenia wynikające z warunków lokalowych i dostępnych możliwości nie pozwoliły na przyjęcie wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy starają się jednak zachować rotację zespołów, by dać szansę jak największej ilości drużyn. Tego roku na parkiecie mogliśmy zobaczyć nową drużynę – Wilanowia Warszawa, której w poprzednim roku nie było w składzie turnieju.

Turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem drużyn z całej Polski. Zespoły zgłaszają się do udziału z różnych stron kraju – zarówno z Pomorza, jak i z centralnej Polski czy ze Śląska, co świadczy o popularności i prestiżu zawodów.