W najbliższym meczu 11. kolejki piłkarskiej Klasy Okręgowej grupy III, WKS 1957 Wieluń, aktualny lider rozgrywek, spotka się na własnym boisku z drużyną rezerw Warty Sieradz, która zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli. Ten mecz ma szansę przewrócić układ sił w czołowej części tabeli.

Wieluńskim piłkarzom udało się wejść na szczyt klasyfikacji po ostatniej rundzie gier, wykorzystując niepowodzenie Warty Sieradz, która do tego momentu była na prowadzeniu. Sieradzanie odnotowali ostatnio dwa kolejne niepowodzenia, podczas gdy WKS 1957 Wieluń poniósł jedynie jedną porażkę do tej pory, a miało to miejsce na samym początku rozgrywek.

Pozostałe zespoły z czołówki tabeli również będą grać u siebie. Tęcza Brodnia będzie rywalizować z Ekologiem Wojsławice, Złoczewia Złoczew zmierzy się z Pogonią Zduńska Wola, LZS Brąszewice spróbuje swoich sił przeciwko UKS-owi Galewice na ich terenie, TS Janiszewice skrzyżuje kije z KS-em Karsznice, a Czarni Rząśnia podejmą Piasta Błaszki. Jutrzenka Warta zmierzy się na swoim boisku z bezpośrednim sąsiadem w tabeli, czyli MLKS Konopnica.

Zaplanowany mecz pomiędzy Prosną Wieruszów a Sokołem Goszczanów nie odbędzie się jednak. Przez niezdolność drużyny Sokoła do zgromadzenia pełnego składu, Prosna Wieruszów zdobędzie trzy punkty walkowerem.