Na drugoligowych siatkarzy czekają kolejne mecze, które będą miały miejsce w nadchodzący weekend. Tym sposobem rozpocznie się druga kolejka rundy rewanżowej, zapowiadając ciekawe pojedynki na sportowym parkiecie.

W tej rywalizacji, WKS Wieluń – niekwestionowany lider grupy trzeciej – zagra na wyjeździe. Dla zawodników trenowanych przez Bartłomieja Matejczyka i Jarosława Kornackiego będzie to już trzeci wyjazd z rzędu. Tym razem ich przeciwnikiem będzie dziesiąte w tabeli Bielawianka, z którą będą rywalizować w Bielawie. W poprzedniej rundzie, wielunianie pokonali Bielawiankę 3:0, bez większych problemów. Mecz zaplanowany jest na jutro, a jego początek przewidziany jest na godzinę 17:00.

Następnie, o godzinie 18:00, rozpocznie się mecz w Rząśni, gdzie miejscowi Czarni podejmą Ikara Legnica. Będzie to starcie drużyny z siódmego miejsca z drużyną z czwartego miejsca tabeli grupy trzeciej. Różnica punktowa pomiędzy zespołami wynosi jedynie trzy punkty, co dodaje meczowi dodatkowej rangi. W poprzedniej rundzie to Ikar okazał się lepszy, kończąc mecz zwycięstwem 3:0.