Stadion w Obrowie poddany został szeregu ulepszeń. W ostatnim okresie, zainstalowano tam nowe siatki na piłkochwytach, a także wprowadzono oświetlenie technologii LED. Dodatkowo, pojawiły się tam profesjonalne wiaty dla zawodników. Prace modernizacyjne jednak nie dobiegły końca, bowiem w planach jest termomodernizacja budynku, który służy za szatnie dla graczy.

Finansowanie remontu stadionu było możliwe dzięki dotacji otrzymanej z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, która wyniosła 40 tysięcy złotych. Wsparcie finansowe pochodziło również z budżetu gminy Kiełczygłów, skąd przekazano dodatkowe 10 tysięcy złotych.

– Dysponujemy teraz nowymi boksami dla zawodników drużyny gościnnej i gospodarzy, jak również boksie dla personelu medycznego. Wszystkie te obiekty spełniają aktualne normy – wylicza Michał Kostarczyk, trener LKS Kiełczygłów i członek zarządu klubu. – Ponadto, zainstalowaliśmy efektywniejsze oświetlenie LED oraz zamontowaliśmy nowe siatki na piłkochwytach.

W ramach modernizacji, przeprowadzono również utwardzenie podłoża dla postawionych wiąt zawodniczych. Piłkarze mieli okazję korzystać z tych udogodnień po raz pierwszy podczas meczu ligowego, który odbył się 3 września. Dzięki tym zmianom, znacznie poprawiły się warunki infrastruktury sportowej na stadionie.