Zarejestrowane przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim nagranie przedstawia przerażające wydarzenie, do którego doszło na jednej z ulic miasta. Widać na nim pojazd, który bez problemu porusza się po drodze oznaczonej jako pierwszeństwo, a następnie drugi samochód, który bez zastanowienia i ostrożności wyjeżdża z parkingu.

Na nagraniu można zaobserwować jak upływają kolejne sekundy od momentu, kiedy to drugi pojazd zaczyna swój ruch. Jego prędkość jest ogromna, nie ma żadnej próby zatrzymania się lub zwolnienia przed wkroczeniem do ruchu. W efekcie tego lekkomyślnego manewru, wprost uderza on w pojazd mający pierwszeństwo.

Następstwa kolizji są druzgocące – jeden z samochodów zostaje dosłownie przewrócony na dach. Wydarzenie to miało miejsce 2 listopada. Jak informuje policja, 21-letni mężczyzna prowadzący Audi był sprawcą tej katastrofy drogowej. Wyjechał nagle zza parkingu przy ulicy Królewskiej w Tomaszowie Lubelskim i uderzył w poruszającego się po drodze z pierwszeństwem Volkswagena, który w następstwie tego zdarzenia dachował.