Mężczyzna udał się do swojej dilerki, aby zakupić narkotyki. Dla niego miał o być z początku standardowy zakup, więc nie zachowywał zbyt dużej ostrożności. Niestety był to pechowy dzień zarówno dla niego, jak i dla niej. Kiedy 31-latek wracał z zakupionym towarem natrafił na policjantów, którzy bardzo ochoczo dokonali przeszukania.

Kiedy już było wiadomo, że mężczyzna ma przy sobie kryształki, policjantom zależało na ustaleniu ich źródła. Mężczyzna nie zamierzał kryć handlarki i powiedział mundurowym, że kupił towar od niej. Mundurowym nie pozostały żadne wątpliwości co do tego, kim jest kobieta.

41-letnia dilerka złapana

Policjanci bardzo szybko dotarli do 41-letniej kobiety zajmującej się handlem nielegalnymi substancjami. Nie był to jej pierwszy raz, więc przestępstwo które notorycznie popełniała urosło do wysokiej rangi. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat dziesięciu.

Oczywiście mężczyzna też nie uniknie odpowiedzialności. Będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków, za co może trafić za kratki nawet na trzy lata.